Şirket

company roverhair

Roverhair® saç stilistleri için profesyonel saç ürünleri üretir ve dağıtır.

 

1975'te Vincenzo Prestia tarafından kurulan bu aile şirketi, kurucusunun girişimci ve insani nitelikleri sayesinde giderek dünyaca ünlü, global olarak dağıtılan bir marka haline geldi..

 

Doksanlı yılların ortalarından beri, Vincenzo Prestia, Roverhair markasını ve ürünlerini yapmaya katkıda bulunan oğlu Andrea ile işbirliği yapmıştır. özel Sadece İtalya'da ve Avrupa'da değil, aynı zamanda dünyada da takdir gören, şirket içinde var olan dinamizm ve yenilik ruhu sayesinde.

”

Bu başarı bugün, şirket kültürüne saygı duyarak geleceğe bakan yenilenmiş bir şirket yapısı ve yeni gençlerle devam ediyor.

Kurulduğu günden bu yana, Roverhair'in birincil hedefi her zaman, kalite ve yenilik gibi önemli değerlere yatırım yaparak müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamıştır.

 

Üretim sürecinde kullanılan hammaddelerin kalitesine her zaman dikkat eden firmamız, doğal organik kozmetik ve çevreye saygılı olarak, en iyi teknolojileri hafif ve agresif olmayan ürünlerle birleştirmeyi sürdürmektedir.

 

Tutku ve özveri, çalışmalarımızı besler ve başarımız için temel bir ön şart oluşturur.

 

Bu başarı, serbest kişisel olarak en iyi şekilde katkıda bulunabilecekleri açık bir şirketin parçası olduğunun farkında olan tüm ortaklarımızın.

 

Şirketimiz, ortaklarımız ve müşterilerimiz arasındaki bu güven ve sadakat ilişkisi sayesinde misyonumuzu sürdürmeye devam ediyoruz: kadınların yaratıcılık ve kişilikleriyle kendi bakışları ile kendilerini ifade etmelerine izin veriyoruz.

1975

DÜN

2016

BUGÜN